Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0