Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5