Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
The Last CircusRated ★ 0.5
GiftedRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0