Titles you rated
Personal TasteRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0