Movies
Ratings
219
Zootopia 2Rated ★ 3.0
No RegretRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
3670Rated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5