Titles you rated
OrphanRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0