Movies
Ratings
367
Frozen IIRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 3.0