Titles you rated
xXxRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
SaltRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0