Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0