Series
Ratings
59
DevsRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 결혼의 진화Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5