Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Crypto ManRated ★ 1.0
Last MileRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
Transformers OneRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Spring GardenRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 2.0