Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 4.5
ShirobakoRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 2.0
School-Live!Rated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0