Titles you rated
Evil DeadRated ★ 4.5
It Stains the Sands RedRated ★ 5.0
Nina ForeverRated ★ 4.5
Before I WakeRated ★ 4.5
The Haunting in ConnecticutRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Apollo 18Rated ★ 4.0
SplinterRated ★ 4.5
The CobblerRated ★ 4.5
The CanalRated ★ 4.0
The BarRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.5
Dream HouseRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0- CollapseRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Midnight SonRated ★ 4.5
TuskRated ★ 3.5