Movies
Ratings
36
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0