Titles you rated
HuntRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5