Series
Ratings
56
Criminal MindsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0