Titles you rated
Full Metal JacketRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 1.5
For the EmperorRated ★ 0.5
No Tears for the DeadRated ★ 1.0
Venus TalkRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 1.0
NoahRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 2.0