Series
Ratings
55
Queen of TearsRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Little Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0