Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0