Titles you rated
Children...Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0