Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5