Movies
Ratings
119
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5