Movies
Ratings
163
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0