Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
SharperRated ★ 3.5
Endings BeginningsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5