Movies
Ratings
42
Schindler's ListRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0