Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Corpus ChristiRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5