Movies
Ratings
260
Begin AgainRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0