Movies
Ratings
268
The ChorusRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 2.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
BanditsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0