Titles you rated
Small SoldiersRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0