Series
Ratings
117- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
- Koi no Jika Sougaku Love & MoneyRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 1.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5