Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0