Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0