Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5