Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0