Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5