Series
Ratings
47
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 3.5- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5