Series
Ratings
287
High Potential Season 2Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0