Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 5.0
The Greatest MarriageRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0