Movies
Ratings
350
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0