Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 2.5