Movies
Ratings
39
The TargetRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The StingRated ★ 5.0
Green Lantern: Emerald KnightsRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0