Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0