Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
WaywardRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 2.0