Movies
Ratings
125
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Under ParisRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 4.5
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 3.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5