Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.0
ShiguruiRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 2.5
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 2.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
TorikoRated ★ 3.5- Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5- CharlotteRated ★ 3.0
- Black BulletRated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- 절원의 템페스트Rated ★ 4.0
- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 2.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 2.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 2.5