Series
Ratings
131
Attack on TitanRated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Chief of WarRated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 2.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5