Movies
Ratings
50
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0