Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0