Titles you rated
Snowy RoadRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.5
OrangeRated ★ 3.5
Chihayafuru Part IRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.0
GintamaRated ★ 3.5- SomebodyRated ★ 4.0
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Ah, Wilderness: Part 2Rated ★ 3.5
SetoutsumiRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 3.5
Pink and GrayRated ★ 3.5
Kiseki: Sobito of That DayRated ★ 4.0