Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 1.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0